Такмичење из физике

Школско такмичење из физике одржано је 17.02.202.године на којем је учествовало 25 ученика шестог,седмог и осмог разреда. Најбоље резултате су остварили ученици :

Анђелка Арсић 7/4 , Страхиња Тодоровић 7/3, Ана Ивановић 8/1.

Они су обезбедили место на Општинском такмичењу, а уз њих је место на овом такмичењу обезбедио и Антоније Милановић 7/3 ,јер је прошле године учествовао на Окружном такмичењу из физике.

Општинско такмичењеиз физике одржано је 27.02.2021.године у ОШ ,,Гоце Делчев'' у Јабуци.

Наша четворочлана физичарска екипа остварила је одличне резултате .Сва три наша ученика у седмим разредима Арсић,Тодоровић и Милановић обезбедили су место које води на Окружно такмичење.Нашој Ани Ивановић мало је недостајало да обезбеди место на Окружном такмичењу у категорији осмих разреда.

Окружно такмичењеиз физике је због епидемиолошке ситуације одложено на месец дана,те је одржано 24.04.2021. у ОШ,,Аксентије Максимовић'' у Долову. Наша екипа је поново остварила сјајне резултате.Ученица Анђелка Арсић 7/4 освојила другу награду а Страхиња Тодоровић 7/3 освојио трећу награду.