Дечји драмски фестивал

У Културном центру Панчево 1.децембра 2018.године одржан је дечји драмски фестивал Нека интеркултуралност буде наша стварност”.Овај фестивал окупио је  драмске групе основних  и уметничких школа и удружења Панчева.Ученици наше школе учествовали су са представом „Дејт”.Њих је припремала наставница српског језика Емилија Димитријевић. Глумачку поставку су чинили ученици 8-4:Михајло Филиповић, Ивана Матичић, Александар Дакић и Нада Арнелић и Јован Чанчар из 8-3.Овом приликом су се кроз разноврсне облике драмске игре присутни упознали са позоришним животом наших школа,а поред сценског извођења упознали су се са различитим културама и традицијама овог поднебља.