Пријава

Школске новине

ДЕЧЈА НЕДЕЉА

Дечја недеља 2014 има мото:,,Свако дете срећног лица чува једна породица“.

Наша школа је и ове године,као и претходних година,спремно,спретно и са радошћу дочекала дечију недељу.

Ученици од прог до четвртог разреда имали су активности свих пет дана.

Свака активност је представљала неописиву радост за децу.

Опширније: ДЕЧЈА  НЕДЕЉА

Пријем првака

ЂАЦИ ПРВАЦИ, ДОБРО НАМ ДОШЛИ!!!

Свака школска година је нови почетак, увек ново надахнуће, игра, музика, покрет, говор.У нашој школи је у петак 29.9.2014.године одржана приредба поводом пријема првака.Прваци су уживали у песмама и играма које су припремили њихови старији другари ,будући петаци.Свечаности је присуствовао и велики број родитеља.Првацима се обратила директорка школе и пожелела им добродошлицу,а након тога је свака учитељица прозвала своје ђаке и повела их у учионицу.

Ове године наша школа је богатија за 87 првака.

Опширније: Пријем првака