Пријава

Нижи разреди

Продужени боравак "Звездице"

Као и предходних година тако и ове, наша школа пружа деци могућност продуженог боравка.   Продужени боравак је необавезни облик непосредног васпитно- образованог рада, који се спроводи ван радовне наставе и има своје педагошке, васпитне, здравствене и социјалне вредности.

Опширније: Продужени боравак "Звездице"

Крај полугодишта и Деда Мраз

23.12.2016.  завршено је прво полугодиште  у празничном расположењу .Деда Мраз је посетио сваку одељенску заједницу,поделио бомбоне и мало попричао са ученицима. У забавишту је поред посете Деда Мраза и поделе пакетића одржан маскембал.

Опширније: Крај полугодишта и Деда Мраз

Ускршња радост у ,,Вуковој '' школи

12.04.2017. ученици млађих разреда заједно са својим учитељицама ,припремљени дочекују ВАСКРС.

Радосни због традиционалног фарбања јаја,са великим задовољством правили су прелепе корпице од папира,сталкове за јаја,...

Јаја су фарбана и новим техникама,док машти и креативности није било краја.

Опширније:  Ускршња радост  у ,,Вуковој '' школи

Завршена обука непливача

Ученици другог разреда наше школе успешно су прошли обуку пливања.Обука је трајала током  октобра.

Ученици су били пажљиви и сви су постали пливачи,о чему сведоче и дипломе.

pliv

Аутор текста:Данијела Пећанин