Пријава

Нижи разреди

ЧАС ЗА УГЛЕД

Издавачка кућа ,,Едука''из Београда расписала је наградни конкурс ,,Час за углед''који је намењен наставницима за најбоље припреме угледних часова у основној школи. .

На београдском сајму 26.октобра одржана је промоција Зборника Час за углед 3.

Учитељица Весна Ђорђевић учествовала је на том конкурсу и имала ту част да присуствује промоцији јер је њена припрема час за углед из музичке културе објављена.

Продужени боравак "Звездице"

Као и предходних година тако и ове, наша школа пружа деци могућност продуженог боравка.   Продужени боравак је необавезни облик непосредног васпитно- образованог рада, који се спроводи ван радовне наставе и има своје педагошке, васпитне, здравствене и социјалне вредности.

Опширније: Продужени боравак "Звездице"

Ускршња радост у ,,Вуковој '' школи

12.04.2017. ученици млађих разреда заједно са својим учитељицама ,припремљени дочекују ВАСКРС.

Радосни због традиционалног фарбања јаја,са великим задовољством правили су прелепе корпице од папира,сталкове за јаја,...

Јаја су фарбана и новим техникама,док машти и креативности није било краја.

Опширније:  Ускршња радост  у ,,Вуковој '' школи

Крај полугодишта и Деда Мраз

23.12.2016.  завршено је прво полугодиште  у празничном расположењу .Деда Мраз је посетио сваку одељенску заједницу,поделио бомбоне и мало попричао са ученицима. У забавишту је поред посете Деда Мраза и поделе пакетића одржан маскембал.

Опширније: Крај полугодишта и Деда Мраз