Пријава

Виши разреди

Међународни дан писмености

08. септембар 2017.

Организација УН за образовање, науку и културу (УНЕСКО) прогласила је 8. септембар за Међународни дан писмености 1967. године, са циљем да се истакне важност читања и писмености у животу сваког појединца и друштва у целини.

Опширније: Међународни дан писмености

Општинско првенство у малом фудбалу

1.06.2017.године  одржано је ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО У МАЛОМ ФУДБАЛУ (дечаци) на отвореном терену код Хале спортова Стрелиште у Панчеву.

Опширније: Општинско првенство у малом фудбалу

Заједнички родитељски састанак

Дана 6.03.2017.године у холу школе одржан је заједнички родитељски састанак  свих родитеља ученика осмих разреда  поводом обавештења припрема ученика за завршни испит 2016/2017.(распоред одржавања часова припремне наставе ) .

Опширније: Заједнички родитељски састанак

Јавни час - Француска

·         Дана 5.04.2017.у холу школе одржан је Јавни час -Француска.

Час су припремили ученици заједно са наставницом  француског језика Александром Панајотовић,наставницом географије Зорком Бјелић и наставницом историје Зорком Миленковић.

Присутни су  усвојили  знања о Француској преко занимљивих чињеница везаних за географске,историјске  ,језичке чињенице и утицаја Француске на многе европске државе и народе.

Опширније: Јавни час - Француска