Такмичења

Ученици наше школе, Страхиња Станојевић и Ђорђе Иванов 3-3 учествовали си на Општинском такмичењу из математике и освојили похвале, а ученик Ђорђе Гецин 42 освојиоТРЕЋЕместо и пласирао се на Окружно такмичење. Ђорђе Гецин 4-2 и Лола Марчетић 5-2, учествовали су наОкружном такмичењуиз математике одржаном у Качареву.

На Општинском такмичењу из хемије учествовали су ученици: Михајло Ристић 8-1 који је освојиоПРВОместо и Страхиња Јаковљевић 7-3 који је освојиоДРУГОместо и пласирали се за следећи ниво такмичења.

На Општинском такмичењу из биологије ученици Петровић Алекса 5-1 и Тодор Кељевић 5-2 освојили су поТРЕЋЕместо, пласирали се за окружни ниво такмичења.

У ОШ,,Ђура Јакшић'' Панчево одржано је Општинско такмичење из историје. Учествовали су ученици одељења 6-2 Анђела Ивковић и Дамир Поповић. Дамир се пласирао на Окружно такмичење где је освојиоТРЕЋЕместо.

Честитамо ученицима и наставницима у постигнутим резултатима, желимо им успех на предстојећим такмичењима.