Такмичења

У ОШ ,,Гоца Делчев'' у Јабуци одржано је Општинско такмичење из   ФИЗИКЕ24.02.2024.године.

Михајло Ристић, 8-1 освојио је ТРЕЋЕ место, а ученици Вулин Угљеша, 6-2 и Колар Виктор, 6-1 били добри у конкуренцији ученика шестог разреда.

Општинско такмичење из    СРПСКОГ ЈЕЗИКА одржано је 25.02.2024.године у ОШ ,,Стевица Јовановић'' у Панчеву.Ученици су освојили добре резултате и остварили пролазак на Окружно такмичење.

- Борис Драгуша     5-1    ДРУГО место

- Лола Марчетић     5-2    ДРУГО место

- Тодор Кељевић     5- 2     ТРЕЋЕ место

Општинско такмичење из    МАТЕМАТИКЕодржано је 10.02.2024.године у ОШ ,,Свети Сава''у Панчеву. Ученица Лола Марчетић, 5-2 је похваљена и остварила је пролазак на Окружно такмичење, док је Анђела Ивковић 6-2 добила похвалу.

Честитамо свим ученицима који су учествовали као и њиховим наставницима : Виг Александру, Милићев Наташи и Шарановић Наташи.