Шах за основце

Ученици наше школе Терзић Алекса 8/2, Петар Стојић 8/1, Душан Савановић  7/3, Никола Манчић  8/1 , Вељко Филиповић  5/1 , Анђела Вењац 8/2 и Теодора Дамјановић  8/1 учествовали су на Општинском такмичењу у шаху и остварили солидне резултате.

Ученице Анђела Вењац и Теодора Дамјановић пласирале су се на  Окружно првенство  у конкуренцији девојчица осмих разреда.

Окружно такмичење из шаха одржано је у ОШ ,,Ђура Филиповић" Плочице. Од 180 учесника са територије Јужног Баната наша Теодора освојила је 6. масто, а Анђела је освојила 7. место.

Честитамо сви учесницима као и тренеру Божи Глишић.

Окружно такмичење из шаха одржано је у ОШ,,Ђура Филиповић, Плочице. Од 180 учесника са територије Јужног Баната наша Теодора освојила је 6 масто, а Анђела је освојила 7 место.