Дочек наших шампиона

,, ПОДЕЉЕНА СРЕЋА ДВА ПУТА ЈЕ ВЕЋА ''

У Зрењанину  је одржана  девета Спортска олимпијада школске омладине Војводине (СОШОВ), од 19. до 22. маја. Окупила је преко 6000 младих спортиста, ученика основних и средњих школа из целе Војводин . На највећој спортској  манифестацији младих Војводине такмичари су се надметали у 15 дисциплина,у категоријама основаца и средњошколаца, у конкуренцији дечака и девојчица. Наша школа имала је представнике у пливању, џудоу и мушкој одбојци. Ученици су наставили традицију освајања олимпијских медаља. У свакој дисциплини освојене су медаље.

ЏУДИСТИ

Наталија Стригић   7/2    ПРВО    место , Урош Ђуришић       6/2    ПРВО    место , Дејан Стригић        5/1    ДРУГО  местo , Голуб Стригић         6/2    ТРЕЋЕ   место .Петар Стојић         7/1   ТРЕЋЕ   место

ПЛИВАЊЕ

Андреа Пољак       6/2    ДРУГО   место у дисциплини леђно

ОДБОЈКА

Одбојкашка екипа освојила ПРВО место и ЗЛАТНУ медаљу .

Екипа је наступала у саставу:

Стефан Танев 6/2 ,Михајло Стевановић  8/4,Борисав Јевремовић  8/4,Марко Ковачевић  8/3,Страхиња Танев 8/3,Војкан Луковић  8/2 ,Немања Јовић  8/2, Данило Марковић  7/1, Душан Влаховић 8/1,Стефан Лукић 8/1.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Свечани дочек  организован је 24. маја у дворишту школе.Честитамо свим ученицима и наставницима физичког васпитања Маринковић Драгани и Ђорђевић Бошку.