Матурско вече

Стигао је и тај дан,10.јуни 2021.године, крај осмогодишњег дружења између наставника и ученика наше школе .

Пригодним говором  све присутне поздравио је  директор школе Саша Тасић који их је подсетио на незаборавне тренутке у школи , али и на обавезе које ће их пратити током живота. Све би било  непотпуно да током тог периода није било учитеља, наставника који су их током школовања учили знању  као и животним мудростима.

Ученица Жељана Рамадановић  поздравила је присутне у име свих осмака, подсетила ја на време одрастања и оно што је обележило њихових осам година школовања.

Одељењске  старешине Наташа Шарановић, Јованка Ристић, Драгана Лунц и учитељице Љиљана  Велинов, Данијела Пећанин/Слађана Костић и Весна Ђорђеви, свесни да је ово  само почетак једног дугог пута којим су кренули и да их чека још пуно ,,битака' 'до коначног циља, испратили су их поносно, сетим погледима, верујући да ће успети!

Поруком ,,Храбро полетите у живот и нека вас свет пригрли истом топлином'' испратили смо још једну генерацију ђака осмака.