All for Joomla All for Webmasters
osvskaradzic@madnet.rs

Дан школе

6.11.2015.године у 17часова у препуној сали Дома културе одржана је приредба поводом Дана школе.Програм свечане приредбе под називом ,, У славу писма и језика“припремили су ученици заједно са својим учитељицама

Видосавом Поповић,Тањом Целин,Славицом Козаченков,Весном Ђорђевић и наставнцима Миланом Мрђом,Дорелом Мариану,Наташом Милићев,Иваном ДимитрићПешић.Ритмичке тачке предшколских група биле су сјајне ,за њихов занимљив наступ заслужне су васпитачице Ђурена Вељковић,Тамара Радосављевић,Александра Крстић и Јајић Данијела. Сандра Ковачевић припремила је фолклорну тачку са ученицима 5/4.Учитељица Дорика Журбан и наставница ликовне културе дале су свој допринос лепом изгледу сцене.Филм о школи припремили су васпитач Мирко Трубарац и наставник Дорел Мариану,текст је читала ученица Теодора Јовић.Координатор приредбе била је учитељица Весна Ђорђевић.

Аутор текста Весна Ђорђевић