All for Joomla All for Webmasters
osvskaradzic@madnet.rs

Дечја недеља "Подршка породици - најбоља подршка деци"

Наша школа је и ове године,као и претходних,спремно,спретно и са радошћу дочекала Дечију недељу.

Имали смо активности свих пет дана.

Свака активност била је пропраћена учешћем родитеља наших ученика.

Активности у оквиру Дечије недеље су ишле следећим редом:

понедељак изложба дечијих ликовних и летерарних радова у холу школе на тему,,Моја породица“,у уторак је била модна ревија ,,У маминим и татиним ципелама“,среда је била посвећена спорту.Штафетне игре биле су велики изазов за маме и тате,деца су била срећна и задовољна што су им на спортском терену друштво правили родитељи.

Учетвртак родитељи и деца су уживали у прављењу дечијих играчака од природних материјала.

Петак је био посвећен садњи цећа,заједничком акцијом деце,родитеља и учитеља учинили смо да хол наше школе буде лепши и богатији и да наше учионице буду лепше.

За ученике од петог до осмог разреда активности су биле нешто другачије...поред спортског надметања,надметали су се и у писању литерарних састава на тему ,,ПОРОДИЦА“,тема Дечије недеље била је и инспирација за чланове ликовне секције.

Најуспешнији ликовни и литерарни радови наших ученика награђени су пригодним поклоном.

. Пред вама су фотографије које преносе део активности и атмосфере у нашој школи од 5. до 9.10.2015.

Ауторе текста Весна Ђођевић

ИЗЛОЖБА ЛИКОВНИХ И ЛИТЕРАРНИХ РАДОВА