Добродошлица првацима и забавиштанцима

30.августа  2019. године,свечано је дочекана још једна генерација првака у присуству родитеља,бака и дека .Приредбом  ученика будућих петака  у организацији учитељица, поздравном речју директора Саше Тасића  упућена је топла и искрена добродошлица. Учитељице првака:Мира Јованов и Милена Станојев Куртиш,прозивајући своје ђаке, загрљајима и спортским поздравима охрабривали су свакога понаособ.Након приредбе и прозивке,ученици су поносно заузели своје место у школској клупи у својој учионици.Ове школске године уписано је укупно 53 ђака.

2.сетембра 2019.године у холу  вртића „Кременко” малишанима су добродошлицу пожелели директор Саша Тасић и васпитачице Данијела Јајић,Ђурена Вељковић и  Александра Крстић.