Трећи школски орјентиринг

У нашој школи организован је трећи школски оријентиринг.Ученици нижих разреда су учествовали са 25 екипа 4.маја 2019.године,док су ученици виших разреда учествовали са 19 екипа 8.маја 2019.године.

orjeorjent

Орјентиринг је одржан на терену парка у Старчеву.По већима,награђена су прва три места.Највише су били усхићени прваци који су се први пут сусрели са овим спортом у коме се исказује вештина оријентације у простору и физичка спремнност такмичара.

10. Маја на Кошутњаку одржано је Школско првенство Србије у оријентирингу.Организатор је Оријентиринг савез Србије.Нашу школу представљало је осам ученика и то у две категорије,до 12 и до 14 година.

Стефан Бошковић освојио је 6.место,а Марта Жакула 9.место.

Честитке свим учесницима и васпитачици Данијели Јајић.