Општинска такмичења 2018./2019.

   Општинско такмичење из математике одржано је 2.марта у ОШ„Јован Јовановић Змај”у Панчеву.Ученици који су учествовали добили су похвалу и пласирали се за окружно такмичење,а припремао их наставник Александар Виг:

     Лазар Јовановић из 5-3

     Антоније Милановић из 5-3

     Страхиња Танев из 5-3.

  Општинско  такмичење из историје одржано је 9.марта у ОШ„Братство Јединство” у Панчеву.Ученици који су учествовали и пласирали се на окружно такмичење,а које је припремала наставница  Зорка Миленковић су:

   Виктор Ратков из 8-2, друго место

   Мајда Старчев из 7-1,прво место

   Лука Ћировић из 6-2, прво место.

  Општинско такмичење из биологије одржано је 9.марта у ОШ„Вук Ст. Караџић” у Старчеву,која је уједно била и домаћин.Ученици који су учествовали и наставнице  које су их припремале су:

Милица  Стојановић из 7-2,наставница Десанка Павловић

Иван Добросављевић из 7-1,наставница Гордана Ковачевић

Ања Петровић из 7-2,наставница Десанка Павловић

Вук Милосављевић из 8-4,наставница Весна Стојановић

Наталија Јаковљевић из 8-3,наставница Весна Стојановић

       Марко Веселиновић из 8-4,наставница Весна Стојановић

Јована Рељић из 8-3,наставница Весна Стојановић.

  Општинско такмичење из географије одржано је 10.марта у ОШ„Ђура Јакшић”у Панчеву.Ученике који су учествовали припремала је Зорка Бјелић су:

         Иван Добросављевић из 7-1,треће место

         Ања Петровић из 7-2 ,треће место

         Милица Стојановић из 7-2 ,треће место

         Јована Чанчар из 8-3,прво место

         Јована Рељић из 8-3,друго место

         Наталија Јаковљевић из 8-3,друго место

          Александра Радосављевић из 8-4,треће место.

               geos

   Општинскотакмичење из српског језика одржано је 16.марта у ОШ„Стевица Јовановић”у Панчеву.Ученици који су се такмичили и освојили запажене разултате су:

         Лазар Јовановић из 5-3 друго место ,наставница Весна Рајић

         Ана Ивановић из 6-1 треће место ,наставница НаташаМилићев.

  Општинско такмичење из предмета техничко и информатичко образовање одржано је 16.марта у ОШ„Доситеј Обрадовић”у Омољици.Ученица Јована Ђуришић из 6-2 освојила је прво место,а припремала је наставница Александра Стоилковски.