Слике и цртежи

У Дому културе Старчево,у галерији „Боем” отворена је изложба слика и цртежа наше драге колегинице,наставнице ликовне културе Иване Димитрић Пешић и њене сестре,такође колегинице,Марије Димитрић.Изложба је отворена 28.фебруара и трајаће до 21.марта.Изложбу је отворио Чедомир Кесић,а отварању је присуствовао већи број пријатеља и љубитеља уметности.Изложба радова привукла је велико интересовање,како  суграђана,тако и наших ученика и предшколаца.Ивана је дипломирала на Факултету ликовних уметности у Београду,сликарски одсек,у класи професорке Анђелке Бојовић.Магистрирала је на истом факултету у класи професора Кнежевић Радомира,одсек цртеж.Члан је УЛУС-а од 2003.године.Награђивана је више пута и учествовала је у раду више ликовних колонија.Излагала је и групно и самостално.