Рекреативна настава

Спој боравка и учења у природи од изузетног је значаја за психолошки развој сваког детета. Да је рекреативна настава извор добрих резултата у раду са децом,потврђује и традиционално организовање боравка наших најмлађих ученика  на Дивчибарама у панчевачком одмаралишту.Тако су у периоду од 25.01.2019. до 01.02.2019. ученици наше школе са својим учитељицама Дориком Журбан,Славицом Козаченков,Алисом Ускоковић и Снежаном Антонијевић реализовали рекреативну наставу на Дивчибарама.

Време проведено на Дивчибарама је било предивно и пуно снега,тако да су деца максимално искористила време за игру,санкање,дуге шетње и дружење.Ученици су са учитељицама уживали у зимским чаролијама,а друштво им је правио рекреатор Немања.