Пријава

Продужени боравак "Звездице"

Као и предходних година тако и ове, наша школа пружа деци могућност продуженог боравка.   Продужени боравак је необавезни облик непосредног васпитно- образованог рада, који се спроводи ван радовне наставе и има своје педагошке, васпитне, здравствене и социјалне вредности.

У продуженом боравку деца се друже, имају помоћ учитеља у раду домаћих задатака, вежбају, учествују у креативним (ликовним, музичким) радионицама, радионицама из области културе живљења, толеранције, свакодневним спортским активностима и боравку на свежем ваздуху. Деца у продуженом боравку имају ручак и ужину. Храна је увек топла и прилагођена деци.

План и програм, као методе и облици рада, прате план и програм редовне наставе и реализују у сарадњи са учитељицом редовне наставе, као и педагогом и психологом.

Ученици стичу нова знања, радне навика, вештине, осамостаљивају се, социјализују... У циљу њиховог срећнијег детињства заједно са учитељицом Љиљом Велинов у продуженом боравку њихов успех и напредак је неизбежан.

Boravak