Пријава

Ускршња радост у ,,Вуковој '' школи

12.04.2017. ученици млађих разреда заједно са својим учитељицама ,припремљени дочекују ВАСКРС.

Радосни због традиционалног фарбања јаја,са великим задовољством правили су прелепе корпице од папира,сталкове за јаја,...

Јаја су фарбана и новим техникама,док машти и креативности није било краја.

Поставком изложбе у холу школе  ученици су показали своју маштовитост и креативност.

Удружење жена  ,,Неолит'' из Старчева  укључило се у обележавању Васкршњег дружења у школи  даривајући јаја свакој  одељенској заједници.

Да би Радост Васкрса била још свечанија жене су децу обрадовале дивним колачима.

Како је Васкрс празник даривања ,наша деца и жене из удрижења ,,Неолит'' су најлепша украшена јаја поклонила нашој цркви,,Пантелејмон''.​

Uskrs2017 1

Uskrs2017 2